kolmapäev, 17. veebruar 2016

Sõnumid Teistelt

16.03.2016 "Jõukus on jõuline küllus ja seda kannab meesenergia. Jõukus on nagu puu, kasvab aeglaselt suureks ja tugevaks, kui tingimused on soodsad ja keegi maha ei sae. Hävineb samuti aeglaselt, kui just keegi tuld otsa ei pane.
Rikkus on nagu üheaastane taim, mida tuleb pidevalt uuesti külvata ja õigesti kasvatada - mõnikord õnnestub, mõnikord mitte.
Küllust ärge siduge ega rikkuge üldse raha ja maise varaga!"

15.02.2016 Istusin vaikselt praktikatunni ajal ja keegi tahtis ennast kuuldavaks teha, kribasin kähku üles: "Kui me ei näe, et me hävitame ennast, siis ei saa me ennast ka luua, sest puudub vajadus muutuda. Absoluutselt iga inimene vastutab enda ja kogu maailma eest. Ei ole nii, et mõni on vastutusest pääsenud ja lihtsalt lohiseb teiste järel. Ma ütlen teile, et te ise saate kõike muuta, kuid te peate tahtma sama tulemust. Ei ole vaja teineteist mõista, lihtsalt tahtke sama asja ja igaüks asub seda saavutama nii, nagu oskab. Kui üritad käia teise jälgedes, ei muuda sa midagi. Kuhu te jõuda tahate, ei oma tähtsust, kui te sinna nagunii minema ei hakka. Ainult unistamisest ei piisa. Lootes, et keegi teine kõik su eest ära teeb, kaotad iseenda ja ühenduse teistega. Tahad olla kosmonaut, kes tähelaevast eemale hulbib? Ilma igasuguse kaablita? Ilma igasuguse sidevahendita? Teadmata, mis sinust saab, kuhu sa jõuad, kaua sul veel õhku jätkub? Täpselt sellisest seisust enamus inimesi ennast täna leiabki, kui vähegi julgeb peeglisse vaadata ja küsida: "Kes ma olen?" Mida võiksid teha SINA? Vaata peeglisse ja küsi, kes ma tegelikult olen? Mida ma tahan? Kuidas ma selle saavutan? Ja siis pole muud, kui hakka tegutsema. Ära pane tähele segajaid, piirajaid, kividega loopijaid - sinu seisukohast pead sina olema kõige olulisem ja läbi sinu muutuse muutub kõik. Hinda ennast, väärtusta enda tegusid, näe tulemust ja kiida ennast. Olen alati siin, et teid aidata, kuid te peate ise seda abi soovima ja küsima. Mina ei too rahu Maa peale, TEIE teete seda või mitte keegi."

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar