Minust

Kes ma olen, mida ma teen ja kuidas saan Sullegi kasulik olla?

Ma olen naine, kes tegeleb igapäevaselt paljude erinevate asjadega nagu enamus. Ma kasin oma lapsi, teen süüa, pesen pesu jmt, lisaks lobisen pidevalt Häälega, kuid mitte selleks, et täita igat ta käsku, vaid seltskonna ja arengu mõttes. Enda tööks nimetan ma inimeste nõustamist läbi selgelttajumise ning hobiks raamatupidamist ja postitrenni. Ma pean ennast väga avatuks ja elan suhtumisega: "Äkki tõesti ongi nii!" Ma ei võta peaaegu midagi enam isiklikult ja suudan jääda neutraalseks pea igas olukorras. Ilma selleta ma enda tööd teha ei saakski.

Minu juurde tulevad inimesed enamasti klassikalise kolmikuga: suhted, töö ja tervis. Küsimus on umbes selline: "Mida ma peaksin tegema?" Hakkame siis ühest otsast pihta ja vaatame, kuhu jõuame. Ma saan vahendada igasugust infot, vastuseid kõikidele küsimustele, kuid kas ja kuidas sa neid vastuseid kasutad, otsustad sina. Samas hakkavad mõned muutused toimuma juba meie vestluse käigus, eriti kui me tegeleme sinu vabastamisega kellestki või millestki. Väga tavaline on, et helistab või  kirjutab inimene, kellega suhet me vaatleme, või saab inimene tööle, kuigi on enne seda 2 aastat tulutult otsinud. See on minu tore töö ja mul ei ole mõtet pikalt kirjutada, kuidas ma seda teen. Igaühel on võimalik tulla ise minu juurde küsimusi esitama ja lahendusi kuulama. Kõige rohkem kiidetakse kergustunnet, mille najal mitu päeva jalad justkui ei puudutakski maad ja elu näib helgem.

Seanss kestab u 2 tundi ja maksta saad nii palju kui soovid, kuid vähemalt 40€/tund. Võid tulla ka lihtsalt tervendust saama, mis sisaldab lamamist ja palju vähem jutustamist, seega läheb aega kuni tunnike.

Vastuvõtud toimuvad Tallinnas, registreerumiseks kirjuta ester.vasserman@eesti.ee ja anna märku, milline aeg sulle endale sobiks (hommik, õhtu, nädalavahetus vmt).

Muide mulle meeldib väga esineda ka tellitud koosviibimistel, kus sõbrad on otsustanud vahelduse mõttes teha midagi uut ja huvitavat. Enamasti tahetakse siis inimese lugemist, aga võime ka teha konstellatsioone või midagi muud, mis teil mõttesse tuleb (lamamisrännak, meditatsioon või tervendusseanss näiteks).

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar