laupäev, 28. juuli 2018

Palju vastuseid konstellatsioonidest

Tegime mõne tunni jooksul taas pimekonstellatsioone, mis andsid vastuseid ja uusi küsimusi väga erinevates teemades. Pimekonstellatsioon tähendab, et mitte ükski osaleja ei tea, keda või mida ta esindab, ega mis küsimus on, seega eelarvamused ja mõistus ei sega. Lisainfot konstellatsioonide kohta leiad internetist, selles postituses tulistan ma tulemusi :) Kui sul tekkis ka huvi ja soov osaleda, siis jälgi kalendrist, millal on järgmine võimalus tulla (www.rahulolu.org/uritused).

1. Mis tekitab omasooiharust?
Pakkusime variante kasvatus, hinge valik ja pärilikkus, välja tuli tuli neist hinge valik. Surkisime edasi, et miks ta sellise valiku teeb, saime vastuseks, et eelmises elus on inimene meesterahva poolt hüljatud ja see on teda väga tugevalt mõjutanud, ehk ta ei saanud sellest hülgamisest seal elus üle. Siin elus tundub siis turvalisem valida samasooline partner.

2. Mis on põrgu ja paradiis?
Põrgu on väga maine ja kohalik, kitsas ja inimesele harjumuspärane. Paradiis on kõikjal, piirideta, kõigile avatud nagu armastus. Mingeid keeldusid pole, igaüks võib kogeda kus iganes soovib. Inimene aga ütles, et tema ei usu, raudselt valetab, põrgu tundus palju usaldusväärsem.

3. Mis kujuga on Maa? Ketas

4. Mis suhe oli Jeesusel ja Maarja Magdaleenal?
Abielus nad ei olnud, kuid neil oli vähemalt 1 ühine laps, kes ajas oma ema närvi. Jeesus õpetas kõrvalt, et Maarja peaks maha rahunema, siis rahuneb ka laps, sest laps on ju tema peegel. Aga Maarja ei tahtnud sugugi rahuneda :) Siiski oli Jeesuse juures abielu, kuid teise naisega. Seda teemat me veel jätkame.
Lisaks uurisime, kas Jeesus löödi risti - selgus, et mitte.

5. Siim Kallase kümne miljoni afäär - toimus! Ta osutas seda teenena kellelegi edaspidiste hüvitiste eest. Kõik oli kavandatud, keegi vedas küll lõpuks Siimu alt, kuid tühjade pihkudega ta ei jäänud.

6. Kes oli printsess Diana mõrva taga? Elizabeth II, teadlikud olid ka teised õukondlased.

7. Kas Hitler korraldas holokausti? Jah, kuid see läks teisiti, kui ta ootas. Ta lootis, et vangid hakkavad enesetappusid sooritama, kuid seda ei juhtunud ja siis pidi midagi välja mõtlema, et neist lahti saada võimalikult soodsalt.

Mõned tööd olid sellised, mida ei oskagi sõnadesse panna, näiteks, mis juhtub enesetapja hingega või mis saladus hõljub praegu kosmoses seoses päikesesüsteemide, universumite ja galaktikate suhetega.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar